Vestavné mikrovlnné trouby

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Typ
vestavné 
 
 
 
 
 
 
Objem
22 l
25 l
20 l
25 l
25 l
25 l
21 l
Průměr talíře
25 cm
31.5 cm
24.5 cm
31.5 cm
25.5 cm
31.5 cm
 
Barva
nerez 
Černá 
Černá 
Nerez 
černá 
Černá 
nerezová/černá 
Hmotnost
19 kg
18.5 kg
12 kg
18.5 kg
24 kg
18.5 kg
19 kg
Příkon
1300 W
900 W
 
1450 W
 
 
1220 W
Výkon
750 W
900 W
800 W
900 W
900 W
900 W
900 W
Gril
ne 
ano 
ne 
ano 
ano 
ano 
ne 
Horkovzduch
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
Crisp
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Parní vaření
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pečení chleba
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 12 hlasy, průměrně 4.3 z 5

Mikrovlnka v dnešní době představuje jeden ze základních kuchyňských spotřebičů, který nesmí chybět v žádné moderní domácnosti. Příprava jídla je s ním snadná, takže ji hravě zvládnou nejen kuchaři, kterým ušetří spoustu času u plotny, ale tak nekuchařům, kteří si spíše jen jídlo ohřívají. Správná mikrovlnná trouba by měla dobře vypadat a svým vzhledem doplňovat styl kuchyně v domácnosti, kde je ve službě. Samozřejmě by ale měla zvládat také mnoho úkonů spojených s vařením, které by měli zajistit přípravu vašeho jídla v dokonalé formě.

Pokud i vy chcete mít jídlo v kondici, určitě se zamyslete nad tím, jak hodně vám mikrovlnná trouba může usnadnit život. Většina modelů dnes už umí mnohem víc, než jenom ohřát nějakou tu hotovku, můžete je využívat i na zdravé vaření v páře, pečení formou horkého vzduchu, zapékání vašich oblíbených jídel nebo dokonce i grilování. Dnešní vestavné mikrovlnné trouby umí udělat mnoho věcí a nahradit tak váš starý model nebo dokonce několik vašich kuchyňských spotřebičů najednou.

Pro eleganci vaší kuchyně

Největším problémem ovšem nebývá pořízení takového multifunkčního stroje jako je mikrovlnná trouba, ale jeho následné umístění do kuchyně, které někdy může být oříškem. Proto je dnes možné pořídit si vestavnou mikrovlnnou troubu, která vám nebude nikde zbytečně zabírat místo, ale snadno ji schováte do zdi nebo kuchyňské linky. Určitě ale dbejte na to, aby se svým vzhledem do vaší kuchyně hodila, protože dnes máte přehršel možností, jak vaše mikrovlnná může vypadat. Bude retro? Nebo bude moderní? Obyčejná? Trendy s lesklým povrchem?

Výběr závisí na vás, takže se nijak neomezujte a doplňte svou kuchyni podle svého gusta.

Vestavné mikrovlnné trouby jsou perfektním pomocníkem, který nebude trčet do prostoru a zároveň bude vždycky po ruce. Vestavné modely mikrovlnných trub nabízí mnoho značek jako je například Bosch, Mora, Whirlpool, AEG a další.